Hablemitoğlu Enstitüsü İstanbul’da | ABF Haber

ABF Haber | Hablemitoğlu Enstitüsü

Prof. Dr. Şengül Hablemitoğlu’nun kurucusu olduğu Hablemitoğlu Enstitüsü 2. Kuruluş Yıldönümünde  Ankara’dan sonra danışanları için ve eğitim faaliyetleri ile birlikte İstanbul’da da çalışmalarına devam edecek.

İnsanların duygusal ve düşünsel olarak kendisini tanımasını, anlamasını ve doğru değerlendirerek yeniden yapılandırabilmesini; yaşamlarındaki sorunları, kaygıları, sıkıntıları, karmaşaları, korkuları ve endişeleri karşısında varlığını başarı ile sürdürmesini profesyonel bir bakışla desteklemek ve birlikte çözüm üretmek Enstitünün amacı.

Prof. Dr. Şengül Hablemitoğlu’nun katılımı ile 10.Haziran 2017 de yapılacak çalışmalara dahil olmak isterseniz Enstitüye iletisim@hablemitoglu.net adresinden, yada 0 555 890 1404 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Facebook Yorumları
Atatürk Bir Fikirdir Konuk Yazar on EmailAtatürk Bir Fikirdir Konuk Yazar on FacebookAtatürk Bir Fikirdir Konuk Yazar on GoogleAtatürk Bir Fikirdir Konuk Yazar on InstagramAtatürk Bir Fikirdir Konuk Yazar on LinkedinAtatürk Bir Fikirdir Konuk Yazar on PinterestAtatürk Bir Fikirdir Konuk Yazar on TwitterAtatürk Bir Fikirdir Konuk Yazar on WordpressAtatürk Bir Fikirdir Konuk Yazar on Youtube
Atatürk Bir Fikirdir Konuk Yazar
Atatürk sonsuza kadar yaşatılacak bir fikirdir.
%d blogcu bunu beğendi: